Informacija apie kainas ir pristatymo išlaidas

Kainos el. parduotuvėje www.modera.lt

Kainos el. parduotuvėje www.modera.lt galioja išskirtinai juridiniams asmenims. Užsakymai vykdomi remiantis mūsų  Bendrosiomis prekybos taisyklėmis.

Užsakymai

Sudėkite prekes į krepšelį ir pateikite užklausą.  Remiantis užklausoje nurodyta informaciją pateiksime komercinį pasiūlymą su pristatymo išlaidomis iš sandėlių Vokietijoje į užklausoje nurodytą miestą.

Užklausas galite pateikti ir telefonu. 

Pristatymo terminai

Pristatymo terminai priklauso nuo to, kokiai prekių grupei priklauso pasirinktos prekės - ar tai bus  pagamintos, sandėliuose Vokietijoje turimos sandėlio prekės (L), ar gaminamos pagal užsakymą prekės (P)  ar Sezoninės prekės (O) . Pristatymo terminus tiksliau įvardiname atsiųstame komerciniame pasiūlyme.

Prekės su žalios spalvos užrašu "greitas pristatymas", gavus užsakovo apmokėjimą, nedelsiant ruošiamos išsiuntimui iš sandėlių Vokietijoje ir perduodamos transporto kompanijai ar siuntų tarnybai.  

Pristatymas

Baldų siuntas pristatome per transporto kompanijas ar siuntų tarnybas.  

Prekės pristatomos iki šaligatvio ar rampos. Prekių iškrovimą organizuoja pirkėjas, transporto kompanijos pristato prekes tik iki šaligatvio. 

Transporto kompanijos paprastai susisiekia su Jumis pristatydamos siuntą, todėl užsisakant reikalinga nurodyti telefono numerį.

Pristatymo išlaidos apskaičuojamos kiekvienu atveju atskirai ir priklauso nuo užsakomų prekių kiekio, apimties, svorio bei pristatymo vietovės.

Gaunamų prekių priėmimas

Priimdamas prekes Pirkėjas įsipareigoja nedelsiant patiktinti siuntą, apžiūrėdamas, ar nėra išorinių pakuotės pažeidimų, ar atitinka prekių kiekis, ar pristatyti užsakyti prekių modeliai, ar prekės pristatytos be galimų pažeidimų pervežimo metu. Jeigu pastebite pristatytos siuntos pažeistą pakuotę ar kitus išvardintus trūkumus, prašome tai pažymėti transporto kompanijos pristatymo važtaraštyje ir duoti patvirtinti vairuotojui. Priėmęs prekes Pirkėjas įsipareigoja išpakuoti prekes ir patikrinti ar nėra palėptų transportavimo metu padarytų pažeidimų ar dūžių. Jeigu atrandami bet kokie prekių siuntos ar pačių prekių pažeidimai, Pirkėjas įsipareigoja nedelsiant informuoti  modera.lt.   Pirkėjas turi išsaugoti pakuotę, jeigu kartais reikėtų grąžinti prekes.

Išsamesnės informacijos teiraukitės el. paštu: info@modera.lt, tel. nr. + 370 699 26001

Žiūrėta